Yeni Model Akülü Tekerlekli Sandalyeler

yeni model akülü tekerlekli sandalyeler

Yaşlılarımızın, engellilerimizin hakettiği, yüksek kaliteli akülü tekerlekli sandalyeler sunarız

Fulmaks’ı inceleyin, sadece karşılaştığınız zorlukları anlamakla kalmayıp, yaşamanızı sürekli ve güvenli bir şekilde kolaylaştıran, zorlukları çözmek için tasarım, teknoloji ve yaratıcılığı nasıl kullanacağını bilen ve 70 yıla yakın bir süredir hizmet veren bir şirket göreceksiniz.

Yeni Fulmaks 7860 Serisi

Teknolojimiz ilerledikçe akülü sandalyelerimizde daha fazla tasarım seçeneği ve özelliği geliştirdik. Fulmaks akülü tekerlekli sandalyeleri benzersiz ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak için oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Alman patentli Fulmaks 7860 ve 7860 plus modelleri 450 watt MotionTech motorları ile yüksek performanslıdır. Ön tekerlekleri büyük, amortisörlü, güçlü bir şase ile hiç bir engellerde zorlanmadan kullanıcılara en rahat ve konforlu sürüş odaklı, Alman menşei profesyonel bir ürünümüzdür.

Montaj ve kurulumu Bursa fabrikada yapılır. Dünyanın en iyi markaları tarafından üretilen donanımlara (PG JoyStick, MotionTech Motor) 7860 modelimizdede mevcuttur. Extra led far donanımı, sinyaller, ile gece sürüşündede keyifli bir sürüş sağlar. Farlarınızın tüm fonksiyonlarını çok fonksiyonlu PG VSI JoyStick kumanda üzerinden açabilirsiniz.

Her ihtiyaç düşünülerek tasarlandı ve güvenliği sağlandı

Elektrikli tekerlekli sandalyeler olarak da adlandırılan akülü tekerlekli sandalyeler, birçok hayatı daha iyi hale getiren modern bir yeniliktir. Akülü tekerlekli sandalye kullanmak, yaşlıların bağımsızlık duygusunu yenileyerek, daha önce vazgeçtikleri görevleri ve zevkleri yeniden almalarını sağlayabilir. Akülü tekerlekli sandalyeye sahip olmak, elektrikli olmayan tekerlekli sandalye kullanan bakıcıları için de fiziksel yükü hafifletebilir.

Ürünlere git

Yeni Modeller

Fulmaks sürekli gelişen teknolojilere ayak uydurarak ihtiyaçlarınızı en verimli ve güvenli bir şekilde karşılayacak, mükemmel kalite / fiyat performansına sahip akülü tekerlekli sandalyeler sunar. İşte yeni modellerimiz.

Akülü tekerlekli sandalye hareketliliğe yardımcı olan bir cihazdır. Genellikle yürüme veya günlük yaşam aktivitelerini bağımsız olarak tamamlama yeteneklerini kaybetmiş, tıbbi bir durumu olan kişiler tarafından kullanılır. İnsanlar manuel tekerlekli sandalye veya elektrikli scooter kullanamadıkları için motorlu, yani akülü tekerlekli sandalye kullanıyorlar.

Hareket kabiliyetinizi etkileyen bir tıbbi durum teşhisi konduysa ve akülü sandalyeler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Fulmaks akülü tekerlekli sandalyelerin nasıl çalıştığını, ne kadar hızlı gittiklerini ve hangi akülü (elektrik motorlu) tekerlekli sandalyenin size uygun olduğunu keşfedebileceğiniz, yararlı bilgiler içeren çeşitli makalelerimiz vardır. 

Fulmaks Blog

Türkiye’nin her yerine 1 günde teslim.

Çalışma saatlerimiz: 09:00-17:00 Cumartesi-Pazar hariç.

Bize Ulaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Easysoftonic