Fulmaks Akülü Sandalyelerin Özellikleri

akülü tekerlekli sandalye

Uluslarası Kalite Sertifikalarına Sahip Ürünleri Tercih Edin

Aşağıda belirtilen Fulmaks akülü sandalyelerde kullanılan elektronik ve mekanik donanımların tamamının kalitesi ve ömrü garanti altına alınmıştır. 

Dayanıklı Gövdeler

Yüksek kaliteli malzemeden üretilir, yıllar boyu kullanabilirsiniz. Gevşemez, dağılmaz, sürücüsüne kusursuz bir konfor sağlar.

Yeni Teknoloji Orjinal JoyStick’ler

Akülü Sandalyelerimizde, aynı zamanda uçak ve helikopterlerde kullanılan Orjinal PG Drive JoyStick’ler kullanılmaktadır.

Kontrolü Yüksek Kaliteli Lastikler

Yokuş inerken, ıslak yolda ve ani fren durumunda mükemmel kontrol sağlayan, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş tekerler kullanırız.

Dayanıklı, Uzun Ömürlü Elektrik Motorları

MotionTech elektrik motor teknolojisi sayesinde Isınmaz, tavsiye edilen eğimdeki rampaları çıkarken zorlanmaz, herhangi bir zorlanma durumunda sargıları ve dişlilerine zarar gelmez.

Uzun Ömürlü Aküler

Yüksek amperli, uzun ömürlü Long Marka akülerimiz sizi yarı yolda bırakmaz.

Güvenilir Şarj Aletleri

Şarj ederken fazla ısınmaz, diğer akülü sandalye donanmları ile uyumludur. Uzun ömürlüdür, yüksek kaliteli malzeden üretilmiştir.

Akülü tekerlekli sandalye alırken mağdur olmamak için; kalitesi tescilli, orjinal parçalardan imal edilmiş, güvenilir markaları tercih etmenizi öneririz.

Fulmaks akülü sandalyelerde kullanılan elektronik ve mekanik donanımların tamamının kalitesi ve ömrü garanti altına alınmıştır.  Uzak doğudan getirilen merdiven altı ürünler ile fiyat ve kalite kıyaslaması yapmayınız. Söz konusu kalitesiz ürünler çok çabuk bozulma eğiliminde olmasının yanı sıra akülü sandalye kullanıcısı için güvenlik riski oluşturur.

Sahte / Replika Donanımlı Akülü Sandalyeler Nasıl Anlaşılır?

Orjinal ve taklit ürünler arasında görünüş açısından belirgin bir fark bulmak zordur, ancak, donanımların kalitesi söz konusu olduğunda merdiven altı üretim bir JoyStick’in fiyatı 20-30 dolar civarında iken, akülü sandalyelerde kullanılabilecek orjinal bir PG Drive JoyStick, modeline göre 250-300 Dolar civarındadır ve bu da ortalama bir Fulmaks Akülü Sandalye’nin fiyatının %25’ini sadece JoyStick için ödediğiniz anlamına gelir. Örneğin piyasada 5.500 TL’nin altında satılan bir akülü sandalyede kabul edilebilir kalite standartlarının üzerinde bir JoyStick kullanılması mümkün değildir. Benzer durum akülü sandalye motoru, aküsü ve şarj cihazları için de geçerlidir.

Akülü sandalyeler, her biri farklı şirketlerin ürettiği belirli donanımların birleştirilmesi ile imal edilir. Akülü tekerlekli sandalye fiyatlarını belirleyen en önemli unsur bu donanımların kalitesidir.

Örneğin akülü tekerlekli sandalyelerin kontrol ünitesi olan ve Fulmaks’ın tüm ürünlerinde standart olarak kullandığı JoyStick’ler, PG Drive gibi aynı zamanda uçak ve helikopterlerin kontrol ünitelerini imal eden dünyada kendini kanıtlamış belirli firmalar tarafından üretilir.

Diğer yandan uzak doğuda üretilen merdiven altı ürünler de vardır. Bu ürünler çok çabuk bozulma eğiliminde olmasının yanı sıra akülü sandalye kullanıcısı için güvenlik riski oluşturur.

Her iki ürün arasında görünüş açısından belirgin bir fark olmamasına rağmen merdiven altı bir JoyStick’in fiyatı 20-30 dolar civarında iken, orjinal bir PG Drive JoyStick modeline göre 250-300 Dolar civarındadır ve bu da ortalama bir Fulmaks Akülü Sandalye’nin fiyatının %25’ini sadece JoyStick için ödediğiniz anlamına gelir.

Aynı durum diğer diğer elektronik donanımlar için de geçerlidir. Akülü sandalyelerin motor, akü, şarj aleti gibi önemli donanımlarının kalitesi fiyatının belirlenmesinde en önemli etkendir. Ucuz bir akülü sandalye satın almak üzereyseniz verilen garanti süresi kalitesiz donanımlara sahip olduğunun bir göstergesi olabilir. Tüm ürünlerinde 3 yıl garanti veren Fulmaks, akülü sandalyelerde kullandığı donanımların kalitesine kefildir.

Akülü sandalyenizi yıllar boyu güvenle kullanmak ve sahte donanımlar nedeniyle mağdur olmamak için Fulmaks ürünlerini tercih edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Easysoftonic