Ürünlerimizi öncelikle mümkün olduğunca ucuz fiyatlarla, teknik olarak kolay ve anlaşılır, motive edici ve etkileşimli bir biçimde sunmak, Fulmaks ürünlerinin daha kolay anlaşılmasını sağlamak için sizlerden gelen önerileri dikkatle ele alıyoruz.

Fulmaks Akülü Tekerlekli Sandalyelerin Öne Çıkan Özelikleri 1 akülü sandalye
Fulmaks AkülüTekerlekli Sandalye İmalat ve Satışı

Müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek, akülü sandalye fiyatlarını mümkün olan en düşük seviyede tutarak, satın almadan önce fiyatlandırma faktörlerini ve faydalarını deneyimleme fırsatı sunmayı amaçlamaktayız. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Akülü Sandalye Garanti Sözü

Fulmaks’ın fiziksel engelliler için akülü tekerlekli sandalye  üretiminde garanti sözü, akülü sandalye fiyat seviyesi tanımı ve tüm ürünlerimizi fiyatlandırma yöntem ve stratejilerimiz, kullanıcı odaklılık ve kullanılan tüm ithal donanımların dünyanın en saygın ve güvenilir firmalarından tedarik edilmesine ve 69 yıllık ortopedik engelli araçları üretimindeki tecrübemize dayanır.

Akülü sandalyelerde hangi JoyStick teknolojisi kullanılıyor?

Fulmaks elektrikli tekerlekli sandalye kontrol donanımlarında dünyanın en kaliteli markası PG Joysitck’ler kullanılır. Joystickler engelli araçlarının en önemli donanımlarından biridir. Parmak hareketlerine duyarlıdır, en dar alanlardan rahatlıkla geçebilecek kontrolü sağlarken yumuşak ve güvenli bir sürüş deneyimlersiniz.

Fulmaks Akülü Tekerlekli Sandalyelerin Öne Çıkan Özelikleri 2 akülü sandalye
Fulmaks AkülüTekerlekli Sandalye İmalat ve Satışı

Tekerlekli Akülü sandalyelerde Taklit joyStick-lerin hassasiyeti, tepki süreleri verimsizdir. Dar alanlarda ve outdoor kullanımda gerekli kontrolü sağlamazlar, ani frenlemede durmayabilir, hatta kontrolden çıkarak olumsuz durumlara neden olabilirler. Taklit kontrol donanmları aşırı ısınınarak diğer elektronik donanımlara, özellikle anakarta zarar verebilirler. Bu tür taklit donanımlar akülü sandalye fiyatlarını düşük gibi göstersede kısa bir süre sonra arızalanacağı için daha pahalıya mal olacaktır.

Hangi motor teknolojisi kullanılıyor?

Fulmaks araçlarında MotonTech marka yüksek teknoloji motorlar kullanılır. Bu motorların en önemli özelliği en dik rampalarda bile dişli kırmaz. Rampa aşağı  frenleme mükemmeldir. Uzun ömürlüdür, yolda bırakmaz. Yüksek performansa sahip MotionTech motorlar üretilen gücü tekerlere aynen yansıtır. 

Akülü Sandalye akü / batarya kalitesi nedir?

Akülü sandalyelerde kullandığımız akülerin içi kurşun plaka ile kaplı, daha fazla amper çekme özelliğine sahip ve uzun ömürlüdür. Dik rampalarda perfomans kaybetmez ve daha fazla km yapar. Fulmaks ürünlerinde kullanılan aküler güvenlidir. 

Teker ve lastikler kaliteli mi?

Fulmaks akülü arabalarda yumuşak, slikonlu dolgu lastik kullanılır. Bu lastikler dik rampa ve yokuşlarda güvenlidir, kolay aşınmaz ve parçalanmaz. 

Akülü sandalye şarj aletleri güvenli mi?

Akülü arabalarda kullanılan şarj aletlerinin dışı alüminyum, içi porselen kaplı şarj cihazları tehlike anında kendini kapatır, ısınmaz, akünün ömrünü uzatır. 

Akülü sandalye gövde ve şaseleri dayanıklı mı?

Tüm donanım şaseye bağlıdır. Fulmaks şaseleri sağlamdır, kırılmaz, deforme olmaz. Ürettiğimiz şaseler, bozuk yollarda sürücü konforunu korumak üzere tasarlanmıştır. Kaliteli materyallerden üretilen Fulmaks akülü sandalye gövdeleri gevşemez ve  dağılmaz, uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Fulmaks Akülü Sandalye Fiyatlandırma Teorisi Nedir?

Fulmaks akülü sandalye fiyatlarının belirleyen teori ve politikası 69 yıllık deneyimi ile kaliteden asla taviz vermeden tamamen kullanıcı odaklılık üzerine kuruludur. Ekonomik akülü araba fiyat tespiti, donanım kalitesi ile değil ekstra özelliklerin farklı kombinasyonları ile gerçekleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir