Kullanıcı Rehberi

Akülü Sandalye Kargo Süreci

Akülü sandalye güvenli kutulama ve kargo süreci

Kargo Süreci

Satın aldığınız ürün hafta içi en geç saat 15:00’a kadar Aras Kargo veya MNG kargoya teslim edilir. Saat 15:00’dan sonra vereceğiniz siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir.

Ürün Kutusu ve Paketleme

Ürün Güvenli Bir Şekilde Kutulanıyor mu?

Satın almış olduğunuz hangi ürün olursa olsun Fulmaks, paketlemeye çok önem verir. Akülü sandalye kutuları kalın çift kartondan oluşur, içinden desteklidir. Kutu tabanında tahta palet bulunur. 

Ürünüm kargodan kırık, hasarlı gelirse ne yapmalıyım?

Ürününüzün kargodan hasarlı geldiğini gördüğünüzde Fulmaks’ı direk arayarak durumu müşteri temsilcimize bildiriniz. Hasarlı ürün iade alınır ve yeni ürün aynı gün kargoya verilir.

Ürününüzün kolisinde hasar yok ancak kutuyu açtığınızda içinde kırık hasarlı parçaları fark ettiğinizde müşteri temsilcimizi arayarak durumu bildirin. Sizden kırık olan parçanın fotoğrafını isteyip hasar durumuna göre ürün iade alınır veya küçük bir parça ise parça gönderilir.

Ürün kurulu mu geliyor? 

Satın almış olduğunuz akülü tekerlekli sandalyeler hazır kurulu bir şeklide gelmektedir. Anahtar ile herhangi bir kurulum yapılmamaktadır.

Katlanabilir Akülü Sandalye

Katlanabilir akülü sandalyeler, katlanmış bir şekide kolinin içinde gelir, sadece akü fişi ve ayakları takıp, ürünü 5 dk hazır hale getirirsiniz.

Koltuklu Akülü Sandalyeler

Koltuklu akülü sandalyeler, koltuk öne doğru yatık gelir. Koltuğu geriye kaldırıp ayakları takıp 5 dk’da hazır hale getirebilirsiniz.