Fulmaks Akülü Sandalye Fiyatları ve Kalitesi 2020

Fulmaks akülü Sandalye fiyatları 2021 Ocak ayı itibarı ile ₺5.500 ila ₺12.500 değişmektedir. Fulmaks akülü sandalye fiyatlarını etkileyen en önemli faktör doviz kurudur, çünkü Fulmaks akülü sandalyeler’in motor, JoyStick ve akü gibi tüm elektrik-elektronik donanımları dünyanın kendi alanında en iyi üreticilerinden tedarik edilmektedir. Kaliteli donanım, Fulmaks akülü sandalyelerin kalitesi, uzun ömürlü ve güvenli olmasının arkasındaki nedenlerin başında gelir.

Akülü Sandalye Fiyatları
full donanım akülü araba farları
full donanım akülü sandalye koltuk
akülü sandalye ayağa kaldıran motor
akülü sandalye ayağa kaldıran akü 

Akülü Sandalye Fiyat – Kalite Performansı

Fulmaks akülü sandalye fiyat politikası, akülü sandalyelerinin üretim, Fabrika aşamalarında donanım kalitesinden ve güvenlik özelliklerinden hiçbir şekilde ödün vermez. Akülü sandalye fiyatlarında belirleyici faktörler model, daha fazla konfor ve ekstra özelliklerdir.

Akülü Sandalye Fiyatları

7890 fulmaks akülü sandalye fiyatı

Ekonomik

Akülü sandalye fiyatları arasında en uygun modeldir. Kaliteden ödün vermez.

Ekonomik Akülü Sandalye

Ekonomik Akülü Sandalye – 7890 en ugun fiyata sahip akülü sandalye modelimizdir. Donanım kalitesinden ödün verilmemiştir. Bu aracın şase yapısı, motor gücü, akü, lastikler, konfor, taşıma kapesitesi, performansı kabul edilebilir standartlarla sınırlandırılmıştır. Bağış için tercih edilen akülü sandalye modellerindendir.

hafif katlanır akülü sandalye fulmaks 8001 modeli

Orta Segment

Orta fiyatlı akülü sandalye modelimizdir. Özel alaşımlı katlanabilir tasarıma sahiptir.

Hafif, Katlanır Akülü Sandalye 

8001 katlanır akülü sandalye orta fiyatlı katlanabilir ve hafif akülü sandalye modelimizdir. 8002 modelinin bir alt versiyonudur ve nispeten daha ucuzdur. 21 kg. ağırlığa sahiptir, seyahat ve araç bagajında taşımak için idealdir. Hafif olması taşıma kolaylığı sağlar. Lityum pilleri ve uçak malzemesi titanyum şaseye sahiptir.

7860 plus akülü sandalye fulmaks

Performans

Performans ve kalitesine göre ucuz sayılabilecek akülü sandalyedir.

Sport Tasarım Akülü Sandalye

7860 ve 7860 plus sport tasarım Alman teknolojisi akülü sandalye modellermizdir. Fabrikaı Fulmaks tarafından yapılmaktadır ve 2020 yılı başlarından itibaren satışa sunulmaya başlanmıştır. 7860 serisinin en önemli özelliği fiyat-kalite performansıdır. Birçok muadilinden daha yüksek teknojiye ve yeteneklere sahip olmasına rağmen uygun fiyatlıdır.

Akülü Sandalyelerin maliyeti nedir?

Akülü Sandalye fiyatları ₺5.500 ile ₺12.500 arasında değişmektedir. (Fulmaks Akülü Sandalye Fiyatları, Ocak 2021 itibarı ile). Orta tekerlekten çekiş sistemlerine sahip akülü arabalar ortalama olarak ön ve arka tekerlekten olanlara göre daha yüksektir.

Yüksek kaliteli akülü sandalyeler, yaslanma, arkaya yatırma gibi birçok seçeneğe sahiptir ve bazıları kullanıcıyı ayakta dikilme konuma getirebilir. Kaliteli akülü tekerlekli sandalyeler de daha yüksek hızlara ulaşabilir, tek şarj ile sürüş menzilleri daha uzundur.

Fulmaks satışa sunduğu tüm akülü tekerlekli sandalyelerde dünyanın en iyi donanımlarını kullanmakta ve her bir akülü engelli aracı için 3 yıl güvenli kullanımı garanti etmektedir. Fulmaks akülü sandalye fiyatları donanım kalitesinden ödün vermeden, ekstra özelliklerine göre belirlenmektedir.

fulmaks akülü sandalye fiyatları ve kalitesi

Fulmaks Yedek Parça Fiyatları

3 Yıl Garanti Seçeneği

Fulmaks akülü sandalyelerin tamamı standart 2 yıl garanti ile satışa sunulur. Garanti sonrası tüm parçaları fabrikamızdan bir telefonla ya da web sitemizden tedarik edilebilir.

Hakkımızda
Ortopedik Sport Akülü Sandalye 7860 Fulmaks