Kullanıcı Rehberi

Akülü Sandalye Garanti ve İade Süreci

Akülü sandalye garanti kapsamı ve iade süreci

Akülü Sandalye Garanti Şartları

  1. Tüm ürünlerimiz resmi olarak fatura tarihinden itibaren 2 yıl garanti kapsamındadır ancak bazı modellerimiz ise 3 yıl garanti kapsamında satılmaktadır.
  2. Garanti şartlarını kullanma kitapçığını okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
  3. Garanti kapsamında olan ürünlerden kargo masrafı alınmaz tüm masraflar Fulmaks tarafından ödenir.
  4. Çarpma, kırma, vb. gibi kullanıcı hatalarından doğan hasarlar garanti kapsamında değildir, ücretli yapılır.
  5. Ürünlerin Yetkili servisimiz dışında, farklı yerlerde tamir ettirilmesi, parça takılması durumunda garanti kapsamından çıkar. 

Ürün İade Koşulları

Ürün iadesinde müşteri temsilcimiz ile görüşmeden işlem yapmayınız. Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

  1. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuş ise veya 7 günlük süre içerisinde, ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
  2. Ürünü hiç kullanmadıysanız karton paketi açılmamış bir şekilde 14 gün içinde iade edilebilir, anlaşmalı kargolarımıza veriliip faturası ile birlikte iade alınır.
  3. Ürünü iade ederken fabrikanın size gönderdiği karton kutu ambalaj ile aynı şekilde hasarsız gönderilmesi gerekmektedir, aksi taktirde hasarlı kutulanmış ürünler iade alınmaz.
  4. Hasarlı ve garanti kapsamında olan ürünlerden kargo masrafı alınmaz. Tüm masrafı Fulmaks tarafından ödenir, ancak iade, üründe hiçbir sorun bulunmuyor ve sadece vazgeçme nedeniyle yapılıyor ise kargo masrafları müşteriden kesilip kalan tutar 1 iş günü içinde hesabınıza yatırılır.