Akülü Sandalye Bağışı için
Mükemmel seçimler

Akülü sandalye bağışı için tek veya toplu alımlarda kalite ve ekonomik fiyatı birlikte sunabilen Fulmaks Akülü Tekerlekli Sandalyeleri incelemeden karar vermeyin. Fulmaks ürünleri ile yaptığınız bağış uzun yıllar teşekkürle hatırlanacak.

Akülü Tekerlekli Sandalye Bağışında

Neden Fulmaks

Fulmaks Akülü Sandalyelerin ekonomik fiyatı kalitesinden ödün vermez. Tüm elektronik ve mekanik donanımları uluslararası sertifikalara sahiptir ve dünyanın kendi alanında en iyi üreticilerinden ithal edilmiştir. Güvenle bağış yapılabilir.

Elektronik Donanım

Fulmaks ürettiği ya da montajını gerçekleştirdiği tüm ürünlerde uluslararası sertifikalara sahip, kendini kanıtlamış markaların ürettiği elektronik donanımları kullanmaktadır.

MotionTech dünyanın önde gelen elektrik motoru üreticilerinden biridir. Tüm akülü sandalyelermizde standart olarak kullandığımız MotionTech elektrik motorları uzun ömürlü ve yüksek performansa sahiptir. enerji tüketimi, hızlanması ve yavaşlaması dengelidir, rampalarda zorlanmaz, güvenlidir.

JoyStick’ler yani akülü sandalyelerin kontrol aygıtlarının kalitesi güvenlik sürüş konforu açısından çok önemlidir. Yan sanayi JoyStick kumandaların hassasiyeti genellikle istenen seviyelerde değildir ve çabuk bozulur, sürücüsünü sıkıntılı durumlara sokabilir, güvenliğini tehlikeye atabilir. 

PG JoyStiick, dünyanın önde gelen akülü sandaye kontrol cihazları üretcilerinden biridir. PG, sadece akülü tekerlekli sandayelere değil, uçaklar ve helipkopterler gibi çok daha hassas teknolojiler barındıran araçlara da kumada konsolları üretmektedir. Fulmaks akülü tekerlekli sandalyelerin tamamında PG JoyStick kullanılmaktadır.

Dayanıklı Aküler

Fulmaks Akülü Sandalyelerde Long Marka yüksek kaliteli 2 Adet akü bataryası kullanılmıştır. Long Aküler ileri teknoloji ile üretilir. Geliştirilmiş 4BS anahtar teknolojili Polar Levha yapısı ile etkin, gelişkin AGM yapısı ile uzun ömürlüdür. UL94 HB sınıfı yanmaz ve çelik sertliğinde kasası ve yüksek güvenirlikte valf tasarımı ile kendi sınıfındaki en gelişkin tasarımıdır. Terminal yapısı size uzun yıllar hizmet edebilecek şekilde üretilir.

Şarj cihazları akülü sandalyelerin en hassas parçalarından biridir. Telefonlarda olduğu gibi, şarj cihazlarının orjinalliği ve kalitesi akü performansına ve güvenliğe direkt etki eden faktörlerdir. 

Akülü Tekerlekli Sandalyeyi Nereye Bağışlayabilirim?

Akülü tekerlekli sandalye bağışı ihtiyacı olanlara vereceği mutluluk bakımından harika bir seçim olabilir. Ayrıca ülkemizde akülü tekerlekli sandalyeleri nezaketle kabul edecek birçok kuruluş vardır. 

Bununla birlikte engellilere destek olan sivil toplum kuruluşları akülü sandalye bağışlarınızı ihtiyacı olanlara ulaştırabilir.

Akülü Sandalye Bağışı Hakkında Bilmeniz gerekenler