En iyi akülü tekerlekli sandalyeler belirli bir ihtiyacı karşılamak, bir engelli veya hastanın mobilite gereksinimlerine en iyi uyumu sağlamak üzere üretilirler. En iyi akülü sandalye kullanıcıdan kullanıcıya değişir. Bu nedenle, en iyi olarak ifade ettiğimiz modeller gereksinimlere göre derlenmiştir.

Siz veya tanıdığınız biri, bir yaralanma veya uzun süreli kronik bir durum nedeniyle güvenilir bir kişisel ulaşım biçimine ihtiyaç duyuyorsa, bu akülü tekerlekli sandalyeler uçaklar da dahil olmak üzere neredeyse her yere götürebileceğiniz dayanıklı, arazi uyumlu, uygun fiyatlı ve katlanabilir modelleri içerir.

1. Fiyatı en iyi akülü tekerlekli sandalye

En iyi fiyata, yani en uygun fiyata sahip akülü sandalyemiz Fulmaks 7890 modelimizdir. Bu akülü sandalye aynı zamanda bağış için de uygundur. Fiyatı belirlenirken hiçbir donanımının kalitesinden ödün verilmemiştir. Fulmaks 7890 ucuzdur, çünkü aşağıda belirtilen bazı sandalyeler ekstra özellikleri içermez.

7890 fulmaks ekonomik akülü sandalye fiyatı 
Fulmaks Akülü Sandalye,Tekerlekli sandalye, fabrikadan halka satış

Fulmaks 7890 uygun fiyatlı bir akülü sandalyedir. Ekonomik akülü model olarak tasarlanan ürün katlanabilen başlangıç modelidir. Bu aracın şase yapısı, motor gücü, akü, lastikler, konfor, taşıma kapesitesi, performansı kabul edilebilir ekonomik standartlarla sınırlandırılmıştır. Bu ürün ekonomik bir model olsa da, Fulmaks akülü sandalyelerin en pahalı parçası olan joyStick kumandasında orjinal PG VSI Joystick kullanılmıştır.

2. En Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye

Fulmaks’ın ürettiği en hafif akülü tekerlekli sandalye 8002 modelidir. BU araçtoplam 26 kg ağırlığındadır ve 130 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Fulmaks 8002 hiçbir parçası söküleden 5 saniye içinde kolayca katlanabilir. Seyehatler ve araçta taşımak için idealdir.

Fulmaks 8002 Hafif Katlanır Akülü Sandalye
Fulmaks 8002 katlanabilir 29kg en iyi akülü tekerlekli sandalye

8002, Lityum pilleri ve uçak teknolojilerinde kullanılan malzemelerden imal edilmiştir. Hafif olmasını sağlayan en önemli özelliği titanyum şasesidir. BU aracın hafif olması performansından taviz verildiği anlamına gelmez. MotionTech redüktörlü motor gücü ile yüksek performans sağlar.

Fulmaks 8002 Hafif Katlanır Akülü Sandalye
Fulmaks 8002 katlanmış ve taşınabilir halde

8002’yi brandası ile beraber motorları boş konuma alıp  istediğiniz yere valiz şeklinde götürebilirsiniz. 2 yıl garanti olup tüm mekanik ve elektronik aksamı dünyanın en iyi markaları tarafından üretilmiş profesyonel bir ürünümüzdür. Bursa fabrikamızda Fabrikaı yapılmaktadır.

en iyi akülü tekerlekli sandalye listemizden taşınabilir akülü sandalye
8002 taşınırken

3. En konforlu Akülü Sandalye

En iyi akülü tekerlekli sandalye seçiminde konfora önem veren kullanıcılar da vardır.şüphesiz tüm akülü sandalyelerimiz konforu kullanıcısının rahat ve sağlıklı oturuş ve sürüşü için en iyi şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir, ancak bazı akülü sandalyelerimiz far, deri koltuk, ek motor gücü gibi ekstra konfor özelliklerine sahiptir.

Arazi Full Donanımlı - Akülü Sandalye - 7896
en konforlu akülü sandalye

Fulmaks 7896, büyük lastikleri olan ve yüksek performanslı 550 watt 2 adet EcoTech Motion motora sahiptir. Şasesi güçlüdür, bozuk yollarda zorlanmaz, kaldırımlarda ve arazide mukavemet sağlar. Deri koltukları, özel döşemesi ve darbe emici amortisörleri konforunu arttırır. Far donanımlı olması ile gece kullanılabilmesini sağlar.

4. En Yeni Tasarım Akülü Andalye

En yeni tasarım akülü sandalye modelimiz 2020 yılında satışa sunduğumuz 7860 ve 7860 Plus modellerimizdir. Bu Yeni Sport Tasarım ve Alman Teknolojisi araçlar, ortopedik spor tasarım özel bir koltuğa sahiptir. 450 Watt MotionTech motorları ile yüksek performans / güç üretebilir. Ön tekerleklerinin büyük olması ve amortisörlü güçlü bir şase sayesinde hiç bir engelde zorlanmadan kullanıcılara rahat ve konforlu bir sürüş sunar.

Ortopedik Sport Akülü Sandalye 7860 en iyi akülü tekerlekli sandalye listemize yeni girenlerden
alman teknoljisi yeni tasarım akülü sandalye

Alman menşei profesyonel 2 yıl garantili bir ürünümüzdür. Fabrika ve kurulumu bursa fabrikada yapılır. Dünyanın en iyi markaları tarafından üretilen donanımlara (PG JoyStick, MotionTech Motor) 7860 modelimizdede mevcuttur. Extra led far donanımı, sinyaller, ile gece sürüşündede keyifli bir sürüş sağlar. Farların tüm fonksiyonlarını çok fonksiyonlu PG VSI JoyStick kumanda üzerinden açılabilir.

5. Çocuklar İçin En İyi Akülü Sandalye

Çocukları için en iyi akülü sandalye modelimiz 7880 Çocuk Katlanır Akülü Sandalyedir. Katlanabilir ve nispeten daha dar bir modeldir. 200 Watt gücünde 2 adet MotionTech motora sahiptir. Profesyonel PG VSI JoyStick ve 36 Amper jel aküleri ile çocuklara özel tasarlanmıştır.

Fulmaks 7880 akülü sandalye fiyatları

Tüm mekanik ve elektronik donanımı dünyanın en saygın akülü elektrikli sandalye donanımı üreticileri tarafından yüksek kalitede üretilmiştir. Fulmaks 7880 profesyonel bir üründür ve diğer modellerimizde olduğu gibi 2 yıl garantilidir. Uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek bir akülü sandalyedir. Bursa’daki akülü tekerlekli sandalye fabrikamızda Fabrikaı yapılmaktadır.

Engelli olmanız, sizi şehirde gezdirmek için başkalarına ihtiyacınız olduğu anlamına gelmez. Listemizdeki tüm modeller, tek bir şarjla en az 10 km menzile sahiptir. Bozuk, çok sık kaldırımlı veya arazide kullanıyorsanız, Fulmaks 7860 ve 7895 – 96 modelleri en iyi seçenektir. Bu araçalardaki büyük arka tekerlekler eşitli arazilerde etkileyici bir denge seviyesi sağlar.

7880 modelimiz seyehatlerde katlanma ve taşıma için idealdir, bu özellikler sizin için önemliyse tercih edebilirsiniz. En iyi akülü sandalye yazımızın başında belirttiğimiz gibi çeşitli ihtiyaçları en iyi karşılayan akülü sandalyedir. Her bir model diğer seçeneklerin sunmadığı şeyleri sunabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir